hebrew-bg
מחנאי וייס

laura-leemorאנו מלווים את לקוחותינו בחיפושים המורכבים ביותר, ומאתרים עבורם את המועמדים המתאימים והמוכשרים ביותר, תוך שמירה על דיסקרטיות מלאה –  הן עבור החברה והן עבור המועמדים.

בעבודה מתודולוגית של ניתוח הסביבה העסקית והארגונית הרלוונטית ללקוח, עם יצירתיות עסקית ומחשבתית, ותוך שימת לב להתאמה ארגונית רב-תרבותית, הצגנו בהצלחה רבה לאורך השנים מועמדים מובילים לתפקידים בכירים במגוון תחומים וביבשות שונות. במחנאי וייס האחוז הגבוה ביותר של לקוחות חוזרים בתחומינו בישראל. אנו מלווים את החברות לאורך התפתחותן העסקית והארגונית בארץ ובעולם.

כחברה גלובאלית אנו משתפים פעולה עם קבוצת ספנגלרפוקס – אקרמן (SpenglerFoxAckermann), מובילה גלובאלית בתחום ה-Executive Search. יחד, אנו מאתרים ומושכים את הטאלנטים הטובים ביותר במגוון תחומי, באירופה, אסיה, צפון ודרום אמריקה, וכמובן בישראל.

בעבודתנו הצמודה עם צוותי הנהלות ועם מנהלים בכירים, פיתחנו במחנאי וייס דרכים לאתגר ולפתח את המנהלים שאנו עובדים איתם, בתוכניות אחד-על-אחד או כקבוצת מנהלים. בשנה האחרונה העזנו לקחת את תכניות הפיתוח האישיות אל מחוזות האקסטרים: הוספנו להן אתגרים ובנינו את תכנית המנכ”לים הבינלאומית שלנו ואת מועדון המנכ”לים CEO CLUB של בוגרי התוכנית.

על מתודולוגיית החיפוש שלנו

בתהליך איתור וחיפוש הבכירים (הד הנטינג) אנו משלבים עבודה מתודולוגית של ניתוח הסביבה העסקית והארגונית הרלוונטית ללקוח, עם יצירתיות עסקית ומחשבתית, תוך שימת לב להתאמה ארגונית רב-תרבותית. לאורך השנים השתמשנו בשיטה זו בהצלחה לאיתור בכירים בארץ ובחו”ל במגוון תחומי עשיה כגון טכנולוגיה – הייטק, מדעי החיים, פארמה, מוצרי צריכה וקמעונאות, ארגונים פיננסיים ותעשיות שונות.  

בתהליכי איתור הבכירים אנו משתמשים במתודולוגיית חיפוש הכוללת שבעה שלבים, תוך שמירה על דיסקרטיות מלאה של הלקוחות ושל המועמדים.

 • הבנת צרכי הלקוח: אנו לומדים על השלב העסקי והארגוני בו החברה נמצאת, על חזון החברה, על האסטרטגיה לטווח הקצר ולטווח הארוך ועל הדברים שחשובים לכם, ומגבשים פרופיל חיפוש שישתלב באופן הטוב והמתאים ביותר בארגון ובתכניות העסקיות שלו.
 • תכנית החיפוש: לאחר קבלת הגדרת התפקיד או בניית הפרופיל במשותף, תקבלו מאתנו תכנית פעולה הכוללת צעדים מוגדרים ולוחות זמנים מדויקים עליהם אנו מתחייבים בכדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר.
 • ניתוח התעשייה: בשלב זה אנו מבצעים ניתוח של התעשייה הרלוונטית בכדי ליצור רשימת חברות בהן נאתר מועמדים מתאימים.
 • פנייה אל מועמדים פוטנציאליים: לאחר אישור רשימת החברות על ידיכם, נשתמש במתודולוגיית חיפוש שיטתית על מנת לאתר מועמדים פוטנציאליים ולפנות אליהם. בשלב זה בא לביטוי הערך המוסף הייחודי שלנו: אנו מכסים את השוק כולו על מנת לאתר את הפרופיל הנכון, ויש לנו את היכולת להוביל תהליך ייחודי המביא את המועמדים להעז ולעשות את הצעד אל האתגר הבא בקריירה שלהם.
 • רשימת מועמדים סופית (שורטליסט): בהתאם למסגרת הזמנים שקבענו מראש, נציג בפני הלקוח את המועמדים המובילים שאותרו כמתאימים ביותר. הרשימה הסופית תכלול לרוב 3-4 מועמדים, ועל כל אחד מהם תקבלו תיק מועמד מפורט.
  בהתאם לצורך ייעשה שימוש במומחה המקצועי הרלוונטי מתוך פאנל המומחים שלנו, הן בתהליך החיפוש והן במהלך בחינת המועמדים הסופיים שיוצגו. סיכום חוות דעתם יתווסף לתיק המועמדים הסופיים.
 • סיכום החיפוש: לאחר פגישות הלקוח עם המועמדים הסופיים נתכנס לבחירה. אנו לרשותכם לסייע בכל שלב, מקביעת ראיונות, לקבלת המלצות ועד לליווי תהליך הסגירה מול המועמד או המועמדת שבחרתם. 
 • המשך ליווי ומעקב: אנו נשארים קרובים אליכם ואל המועמד לאחר הבחירה והתחלת התפקיד, כדי ללוות את ההשתלבות הראשונית וכן אחרי 3 ו-6 חודשים. אנו בוחנים את אחוזי ההצלחה שלנו בכל שנה, וגאים במועמדים שהבאנו לתפקידים מובילים בארגונים השונים, ומלווים אותם לאורך השנים כשהם מתפתחים הלאה לתפקידים בכירים יותר בחברה, בין אם בארץ או בחו”ל.

תחומי התמחות

במשך כעשרים שנה רכשנו ידע ממגוון תעשיות, אותו אנו משלבים בתהליכי החיפוש שלנו, יחד עם שיטת שבעת השלבים. כך אנו מייצרים מיקוד ודיוק מול התפקיד והתחום, ומשלבים גמישות מחשבתית ויצירתיות בתהליך.

תחומי ההתמחות העיקריים שלנו:

 • טכנולוגיה
 • מדעי החיים
 • תעשייה
 • מוצרי צריכה וקמעונאות
 • שירותים פיננסיים
 • אנרגיה

בעבודתנו, הכוללת מגוון תחומים ותעשיות, יש צורך בהעמקה מקצועית ספציפית. למטרה זו בנינו פאנל מומחים, הבנוי מבכירים מובילי דעה בתחומם, העובדים איתנו כיועצים בעת הצורך. פגוש כמה מהם.

כמה מלקוחותינו

פגשו את הנהלת החברה

צור קשר